Tylko 3 kroki dzielą Cię od wypożyczenia sprzętu z odbiorem i zwrotem w automacie RentBox Warszawa Mokotów zlokalizowanym w Warszawie przy ul. Św. Bonifacego 70 (wewnątrz Pasażu Bonifacego, na parterze przy schodach ruchomych, naprzeciwko wejścia do Auchan – szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji automatu). Wszystkie formalności związane z wynajmem załatwisz uprzednio online bez konieczności odwiedzania naszego biura.
Sprzęt dostarczymy do Automatu RentBox (dostawa do automatu i późniejszy zwrot są darmowe). Sprzęt będzie czekał na odbiór w wybranym dniu. Odbierasz i zwracasz go o dogodnej dla siebie godzinie. Kod odbioru i zwrotu otrzymasz SMSem.
Masz do wyboru 2 opcje wynajmu w automacie RentBox Warszawa Mokotów:
- Wypożyczenie na 1 dobę: sprzęt odbierasz w godzinach 6:30 – 22:00 i zwracasz tego samego lub kolejnego dnia przed upływem 24 godzin (sam wskazujesz wygodną dla siebie godzinę odbioru, od której rozpoczynamy naliczanie 24 godzinnego okresu wynajmu)
- Wypożyczenie weekendowe: sprzęt odbierasz w piątek w godzinach 6:30 – 22:00 i zwracasz w poniedziałek (sam wskazujesz wygodną dla siebie godzinę odbioru, od której rozpoczynamy naliczanie 72 godzinnego okresu wynajmu).
Do automatu RentBox Warszawa Mokotów możliwa jest dostawa wybranych sprzętów. W tej lokalizacji możesz wynająć: Odkurzacz piorący Karcher Puzzi 10/1 oraz Generator ozonu 60 g/h. Jeśli nie ma wolnego terminu w automacie RentBox Warszawa Mokotów lub nie ma interesującego Cię sprzętu – sprawdź nasze pozostałe lokalizacje. Do podpisania umowy online przy wynajmie w automacie RentBox potrzebujesz jedynie aplikacji mObywatel. Jeśli nie posiadasz aplikacji mObywatel, wówczas zapraszamy do składania rezerwacji z odbiorem w naszych oddziałach (w biurach wypożyczysz sprzęt także na podstawie fizycznego dokumentu tożsamości).
Krok 1: Zarezerwuj sprzęt
Wypełnij formularz rezerwacyjny. Rezerwację opłacisz wygodnie szybkim przelewem online za pośrednictwem Przelewy24.
Krok 2: Podpisz zdalnie umowę
Na adres email otrzymasz od nas link do umowy wypożyczenia sprzętu na platformie Autenti. Zapoznaj się z umową i podpisz ją elektronicznie - wygodnie, bezpiecznie, bez rejestracji i bez logowania. W trakcie podpisywania umowy potwierdzisz także swoją tożsamość - potrzebujesz w tym celu jedynie aplikacji mObywatel. W aplikacji mObywatel wystarczy, że skorzystasz z funkcji "Kod QR" aby zeskanować (lub przepisać) otrzymany kod i tym samym potwierdzić swoje dane... i tyle... cały proces to tylko kilka kliknięć!
Krok 3: Odbierz, korzystaj, zwróć
Otrzymasz od nas SMSem kod PIN do Twojej indywidualnej skrytki, w której odbierzesz oraz zwrócisz sprzęt. Sam decydujesz o godzinie odbioru i zwrotu - pamiętaj tylko aby zmieścić się w określonym przedziale czasowym. Link do filmu instruktażowego prezentującego krok po kroku jak podłączyć i obsługiwać sprzęt otrzymasz w e-mailu natychmiast po złożeniu rezerwacji.
🔒 Ta strona jest szyfrowana. Twoje dane są bezpieczne.